سر خط خبرها

رئیس شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام: نیازمند بازاندیشی در جایگاه احزاب انقلابی در استان هستیم

رئیس شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام: انتصاب مدیران جهادی و همسو با دولت یک ضرورت اجتماعی و شاخص برای ارزیابی عملکرد کارگزاران نظام در استان است ...

رئیس شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام: انتصاب مدیران جهادی و همسو با دولت یک ضرورت اجتماعی و شاخص برای ارزیابی عملکرد کارگزاران نظام در استان است. نیازمند بازاندیشی در جایگاه احزاب انقلابی در استان هستیم.

به گزارش روبط عمومی شورای وحدت جلسه ماهانه شورای وحدت نیروهای انقلاب و احزاب و تشکل‌های اصولگرای استان ایلام در تاریخ شنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه و در دفتر حزب مؤتلفۀ اسلامی برگزار گردید.

این گزارش حاکیست در ابتدای این جلسه حجه الاسلام عمران احمدی رئیس شورا با برشمردن خواسته‌های برحق مردم استان ایلام این جهت‌گیری‌ها را مبنی بر رشد و توسعه استان و همچنین مثبت‌شدن بیشتر شاخص‌های اجتماعی و اقتصادی در استان و در راستای شعارهای دولت سیزدهم ارزیابی کردند و خواستار تحرک بیشتر در این زمین در استان شدند.

ایشان در ادامه افزودند : انتظار داریم استاندار محترم و فرمانداران عزیز توجه کافی به  نیروهای انقلاب و احزاب و تشکل های انقلابی داشته باشند، زیرا احزاب از پایگاه مردمی در جامعه برخوردار هستند وخواست آنها همان خواست مردم است.

در ادامه این جلسه دبیران احزاب و تشکل‌های عضو  ضمن  بیان دیدگاههای خود و تأکید مجدد بر آنچه که خواسته و انتظارات مردم از دولت می‌باشد بر سرعت گرفتن تحقق این خواسته‌های مردمی و همچنین ضرورت انتصاب مدیران جهادی و همسو با دولت در جهت سرعت بخشیدن به تحقق این اهداف تاکید کردند.

نظرات ارسال نظر