سر خط خبرها

استاندار ایلام در جمع شورایِ وحدت نیروهای نقلاب اسلامی استان: منشور ما حرکت جهادی است، زاویه گرفتن‌ها را تذکر بدهید

به گزارش ایلام‌نیوز، حسن بهرام نیا با تقدیر از حضور عالمانه و توأم با تعهد و و دلسوزی اعضای مرکزی شورای وحدت نیروهای انقلاب استان ایلام در جلسه عنوان کرد: امروز همه دلسوزان و افراد ...

استاندار ایلام در جمع شورایِ وحدت نیروهای نقلاب اسلامی استان: منشور ما حرکت جهادی است، زاویه گرفتن‌ها را تذکر بدهید

دکتر حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام امروز جمعه در نشست هم‌اندیشی با اعضای مرکزی شورای وحدت نیروهای انقلاب استان ایلام از همه دلسوزان متعهد به توسعه ایلام خواست حول محور وحدت پای کار بیایند.

به گزارش ایلام‌نیوز، حسن بهرام نیا با تقدیر از حضور عالمانه و توأم با تعهد و و دلسوزی اعضای مرکزی شورای وحدت نیروهای انقلاب استان ایلام در جلسه عنوان کرد: امروز همه دلسوزان و افراد موثر باید حول محور وحدت پای کار آمده و برای حل چالش‌های استان و بالفعل شدن تمام ظرفیت‌های بالقوه ایلام در راستای تکمیل زنجیره ارزشی، برنامه و نسخه راه حل بدهند.

او مهم‌ترین وظیفه احزاب و تشکل ها را کادرسازی نیروهای کارآمد و متعهد برای ساختن آینده ایلام دانست و گفت: من و شما یک گفتمان مشترک داریم. من فرزند انقلاب، نظام و جنگ هستم. ما باید نیروهای جوان را پرورش دهیم و با پای کار آوردن این جوانان پر انرژی آنان را برای گرفتن مسئولیت های حساس آماده و پخته کنیم.

او به سوابق خود در وزارت نفت و کشور اشاره کرد و گفت: برای کار کردن به ایلام آمده‌ام و دنبال حاشیه نیستم. در بحث مدیریتها با توجه به ظرفیت‌های خوبی که در همه ایلات و قبایل و شهرستان های استان وجود دارد، به دور از هر گونه تمامیت خواهی، معتقد به توجه به تخصص و رعایت عدالت در توزیع مدیریتها هستم.

استاندار ایلام با اشاره به برنامه دولت در استفاده از نیروهای جوان، نخبه، انقلابی و با روحیه جهادی گفت: منشور ما حرکت جهادی است، از شما می‌خواهم زاویه گرفتن‌ها را تذکر بدهید. ما نیز در استان با تأسی از سیاست های رئیس جمهور محترم در تعیین مدیران و مسئولین عمل خواهیم کرد و با استفاده از نیروهای مومن انقلابی با روحیه جهادی سعی در تغییر وضع موجود خواهیم داشت.

به گزارش ایلام‌نیوز، در نشست هم‌اندیشی شورای وحدت نیروهای انقلاب استان ایلام با استاندار ایلام جمعی از اعضای این شورا در چهار محور اقتصادی، سیاسی، مدیریتی و دینی و مذهبی به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

 

نظرات ارسال نظر