سر خط خبرها

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام: شادی جزء تفکیک ناپذیر از جامعه اسلامی و حق مردم است/ خط مردم از خط دشمن جداست

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار با اشاره به اینکه حساب تعداد معدودی که با سرویس های اطلاعاتی بیگانه ارتباط داشته و خط گرفته اند از حساب مردم جدا است، افزود: تعدادی ندانسته و ناخواسته همراهی کردند ...

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام: شادی جزء تفکیک ناپذیر از جامعه اسلامی و حق مردم است/ خط مردم از خط دشمن جداست

به گزارش ایلام‌نیوز حجت‌الاسلام و المسلمین کریمی‌تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در خطبه‌های نماز جمعه ۱۰/۱/۱۴۰۳ گفت : کرد ایلامی غیرت دارد، ما برای دفاع از ناموس مان، هزاران شهید دادیم.

 امام جمعه ایلام با بیان اینکه شادی جزء تفکیک‌ناپذیر از جامعه اسلامی و حق مردم است، گفت: دشمن با عنوان شادی، بنیان خانواده و ارزش‌های اسلامی را هدف قرار داده است و افراد معدودی در جامعه به دنبال ترویج رقص زنان بی‌حجاب هستند.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار افزود: دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی که این همه از ما شهید گرفته‌اند، گروهک های ضد انقلاب که برای نابودی انقلاب اسلامی دستشان تا مِرفق به خون شهدای ما آلوده است، سرویس های جاسوسی و اطلاعاتی دنیا دست به دست هم دادند که حالا که در رویارویی با ملت غیور ایران، جرأت جنگ ندارند، تاریخ تلخ اندلس را برای مردم ما تکرار کنند و از طریق ترویج ابتذال، افراط و غیرت‌زدایی، دین را از جوانان ما بگیرند.

امام جمعه ایلام ابراز کرد: کرد ایلامی غیرت دارد، ما برای دفاع از ناموس مان، هزاران شهید دادیم، الان برخی ها که نتوانستند با سلاحشان به ما آسیب بزنند و شهید دادیم، مقاومت کردیم، الان بخواهند با ابزار فرهنگ ابتذال در جامعه‌ی ما دین زدایی و غیرت زدایی کنند، مردم ما مردم با غیرتی هستند، آداب و رسوم و فرهنگ خود را دارند، هم اسلام و هم فرهنگ کردی استان ایلام زبانزد است.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار با اشاره به اینکه حساب تعداد معدودی که با سرویس های اطلاعاتی بیگانه ارتباط داشته و خط گرفته اند از حساب مردم جدا است، افزود: تعدادی ندانسته و ناخواسته همراهی کردند، حساب مردم از آن عوامل جدا است و باید دستگاه های مرتبط، با این عوامل با قاطعیت برخورد کنند.

امام جمعه ایلام افزود: انتظاری که جامعه مومنین، خانواده های معزز شهدا، رزمندگان، آزادگان و ایثارگران دارند این است که با عواملی که به چنین افراد معلوم‌الحالی مجوز دادند و آنهایی که مرتبط با دشمنان هستند و برنامه ریزی کردند که شادی مردم را به انحراف بکشاند، برخورد جدی و قانونی شود.

ایشان با تاکید بر اینکه مسئولان دلسوز ما هم متوجه باشند فریب الفاظ زیبا و جذاب این افراد را نخورند و خودشان را هزینه آنان نکنند، خاطرنشان کرد: از همه عزیزانی که غیرت دینی خود را ابراز کردند، در مسیر شهدا گام برداشتند، آنانی که در فضای حقیقی در فضای مجازی غیرت دینی خود را اعلام کردند، قدردانی می‌کنم.

نظرات ارسال نظر