سر خط خبرها

دکتر بهرام نیا استاندار ایلام: بعضی از مدیران استان و فرمانداران خود به مثابه یک رسانه عمل می‌کنند/ دشمن از کلمه ایران قدرتمند عصبانی ‌است

به گزارش ایلام نیوز استاندار ایلام امروز 27 اردیبهشت 1403 در همایش روز ملی ارتباطات در سالن شهید رجایی استانداری ایلام گفت: اطلاع رسانی دقیق از دستاوردهای نظام و خبررسانی و آگاهی رسانی به مردم امری گران سنگ است ...

دکتر بهرام نیا استاندار ایلام: دشمن از کلمه ایران قدرتمند عصبانی ‌است، ما باید بر روی این عبارت و نقطه قوت تمرکز کنیم/ بعضی از مدیران استان و فرمانداران خود به مثابه یک رسانه عمل می‌کنند

 

به گزارش ایلام نیوز استاندار ایلام امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در همایش روز ملی ارتباطات در سالن شهید رجایی استانداری ایلام گفت: اطلاع رسانی دقیق از دستاوردهای نظام و خبررسانی و آگاهی رسانی به مردم امری گران سنگ است و موجبات تحول جامعه را فراهم می‌کند بنابراین قلم آغاز تحول است و مدیران باید ارزش و ارج قلم را بدانند.

 

وی افزود: اطلاع رسانی را نمی‌توان بدون هزینه پیش برد، صداقت نیازمند هزینه دادن دارد. باید سختی‌ها را بر جسم و جان خرید.

 

استاندار ایلام به اشاره به اینکه حقوق مردم و حاکمیت روابط متقابل و ارتباطات دو سویه دارد و استیفای حقوق مردم نیازمند فضای قدرتمند رسانه‌ای است گفت: کنش و رفتار در حوزه روابط عمومی نیازمند رفتار حرفه‌ای است و البته این تلاش‌ها ستون‌های اصلی توسعه جامعه را تشکیل می‌دهد.

 

دکتر بهرام نیا افزود: من از روابط عمومی‌های استان تشکر می‌کنم. دشمن به دنبال تبدیل امید به یأس است. دشمن دارای برنامه است، اما ما مبتنی بر مانیفست استقلال و مردم سالاری دینی در حال مقابله با استیلای جهانی جبهه استکباری هستیم.

 

وی افزود: وظیفه امروز همه ما به عنوان سربازان عرصه خبر انعکاس اخبار بر اساس واقعیت است. دشمن از کلمه ایران قدرتمند عصبانیست و ما باید بر روی این نقطه قوت تمرکز کنیم.

 

استاندار یلام گفت: بعضی از مدیران استان و فرمانداران استان دست به قلم هستند و خود به مثابه یک رسانه عمل می‌کنند. این افراد این توجه را دارند که در حمایت از عملکرد دولت ‌پیوست رسانه‌ای را در کنش‌ها و عملیات‌های خدمت‌رسانی به مردم به خوبی رعایت کنند.

 

نظرات ارسال نظر