سر خط خبرها

اولتیماتوم استاندار ایلام برای استفاده از از نیروهای همسو با دولت سیزدهم در دستگاه های اجرایی

به گزارش ایلام‌نیوز در اولین جلسه شورای اداری استان در سال جاری، در سالن جلسات شهید رجایی استانداری ایلام، دکتر بهرام‌نیا استاندار ایلام با تأکید بر ضرورت استفاده از نیروهای متعهد، انقلابی و همسو با دولت سیزدهم ...

اولتیماتوم استاندار ایلام برای استفاده از از نیروهای همسو با دولت سیزدهم در دستگاه های اجرایی

به گزارش ایلام‌نیوز در اولین جلسه شورای اداری استان در سال جاری، در سالن جلسات شهید رجایی استانداری ایلام، دکتر بهرام‌نیا استاندار ایلام با تأکید بر ضرورت استفاده از نیروهای متعهد، انقلابی و همسو با دولت سیزدهم در دستگاه‌های اجرایی استان، پایان فروردین ماه سال ۱۴۰۲ را آخرین وعده و مهلت برای تغییرات و پایان جابجایی‌های مرتبط با موضوع در استان اعلام کرد.

ناظران سیاسی و کارشناسان مطبوعاتی در استان بر این عقیده هستند که جریان‌های سیاسی انقلابی و نیروهای طرفدار دولت در استان در سه بخش ستادهای انتخاباتی دولت سیزدهم، شورای وحدت نیروهای انقلاب و شورای ائتلاف نیروهای انقلاب  تمرکز دارند.

به نظر می‌رسد که در بسیاری از دستگاه‌های اجرائی استان، جایگزینی نیروهای طرفدار دولت با "بانیان وضع موجود" انجام شده است اما این وضعیت نیروها و جریانات اخیر را راضی نکرده است و همین امر باعث شده است که ان‌قلت‌ها و ایراداتی به موضوع وارد گردد.

استاندار ایلام در این جلسه اعلام کرد که علی‌رغم برخی ناهمراهی‌ها، وحدت خوبی در میان نیروهای اجرایی استان در راستای توسعه استان برقرار است.

نظرات ارسال نظر