سر خط خبرها

برنامۀ‌ احزاب اصولگرا و انقلابی برای توسعه استان ایلام

دکتر احمدی تاکید کرد: نقطه مشترک دیگر در دیدگاهها این بود که با عنایت به اصل ولایتِ فقیه و جایگاه آن در قانون اساسی کشورمان و نقش منحصربفرد و رهبری‌های داهیانه رهبر معظم ...

دبیر کمیته احزاب شورای وحدت استان خبر داد: برنامۀ‌ احزاب اصولگرا و انقلابی شورای وحدت برای توسعه استان ایلام

 

به گزارش ایلام نیوز از ایسنا/ایلام دبیر کمیته احزاب شورای وحدت نیروهای انقلاب استان ایلام از برگزاری سلسله جلسات احزاب و تشکل‌های اصولگرا و انقلابی استان به طور منظم با نمایندگان و دیگر مسئولان استان خبر داد.

دکتر «یونس احمدی» بعد از جلسه هم‌اندیشی کمیته احزاب شورای وحدت استان ایلام شامل دبیران احزاب و تشکل‌های اصولگرا و انقلابی استان با دکتر سارا فلاحی نماینده مردم استان ، در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد:

پیرامون مسائل و مشکلات استان جلسه خوبی با حضور اعضای کمیته احزاب شورای وحدت استان ایلام با نماینده محترم استان دکتر سارا فلاحی برگزار کردیم و تمام اعضا دغدغه‌های خود را با ایشان در میان گذاشتند.

وی گفت: در این جلسه نکات مهم و راهبردی هم از سوی اعضای کمیته احزاب و هم از سوی نماینده محترم مطرح و مقرر شد که اعضاء نشست مشترک از شکل‌گیری دولت انقلابی، پاسخگو، مقتدر و فسادستیز در سطح ملی و در سطح استانی حمایت کرده و به دنبال راهکارهای تحقق این امر باشند.

دکتر احمدی تاکید کرد: نقطه مشترک دیگر در دیدگاهها این بود که با عنایت به اصل ولایتِ فقیه و جایگاه آن در قانون اساسی کشورمان و  نقش منحصربفرد و رهبری‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب، در سطح استان نیز نماینده محترم ولی فقیه، محور تلاشهای جامعه در حوزه‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و... خواهند بود.

دبیر کمیته احزاب شورای وحدت استان ایلام تصریح کرد: احزاب و تشکل‌های اصولگرا و انقلابی استان از مواضع توأم با آگاهی و شجاعتِ خانم دکتر سارا فلاحی و اقدامات مبتنی بر شناخت زمانی و مکانی این نماینده محترم در حمایت از آرمانهای انقلاب اسلامی در سطح ملی و در سطح استانی حمایت می‌کنند.

احمدی خاطر نشان کرد: در این جلسه همچنین مصوب شد که این سبک از جلسات در آینده به صورت منظم در حوزه‌های اجرایی و مدیریتی استان با سایر نمایندگان و مسؤولان محترم استانی تداوم داشته باشد.

 

نظرات ارسال نظر