سر خط خبرها

شرط انصاف نیست که بانیان وضع موجود مشکلات متعدد و موجود را که محصول سالها مدیریت ناکار آمد است به دیگران نسبت می دهند

با اینکه ریاست جمهوری در هشت سال گذشته و کل دولت در سی و دو سال در اختیار این جریان فکری بوده است، ولی باز مشکلات متعدد موجود را به دیگران نسبت می دهند...

شرط انصاف نیست که بانیان وضع موجود مشکلات متعدد و موجود را که محصول سالها مدیریت ناکار آمد است به دیگران نسبت می دهند

یادداشت به قلم: استاد کلانتر بارانی

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام

اخیراً در افتتاحیه یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ سخنانی گفته شد که باعث تعجب فراوان است.

 با اینکه ریاست جمهوری در هشت سال گذشته و کل دولت در سی و دو سال در اختیار این جریان فکری بوده است، ولی باز مشکلات متعدد موجود را به دیگران نسبت می دهند.

از دولت سایه گفته اند که اولا در جهان یک عرف است، دولت بازنده انتخابات در کنار دولت مستقر، حتی در وزارت خانه ها نماینده دارد که اوضاع را رصد می کنند، در ایران که اینگونه نیست و مگر قطره چکانی اخباری از دولت درز کند.

دلار ۴۲۰۰تومان را به گردن روسای قوا انداختند در حالیکه در زمان تصویب آن آقایان لاریجانی در مصدر قوای مقننه و قضاییه بوده اند. پس تهمتی بزنید که اظهر من الشمس دروغ نباشد.

از ثمرات برجام و اینکه تحت منشور ملل نرفته ایم به برکت برجام گفته اند، شما می دانید که برای اشغال افغانستان و عراق و حمله به سوریه و یمن هیچگاه نه نظر جامعه جهانی را گرفتند و نه منشور ملل را اعمال کردند، دانستند که از پس آن ها بر میآیند و به هیچ قانونی محل نگذاشتند و حمله کردند و کشتار و خرابی و بی آبرویی ببار آوردند، در مورد ایران هم اگر می توانستند همین کار را می کردند، کما اینکه در اوایل انقلاب در طبس انجام دادند.

 پس خود را با این الفاظ گول نزنید. همه‌ی نارسائی ها را به رقیب نسبت داده اید، آیا می توان گفت که فرار معاون وزیر نفت با صد میلیارد تومان ناقابل کار کی بود، فرار معاون سازمان محیط زیست چطور، اختلاس صدها میلیاردی برادارن روحانی و جهانگیری هم کار رقیب بود، معاون ارزی بانک مرکزی و رئیس بانک مرکزیش چطور.

بر باد رفتن سی میلیارد دلار ارز کشور برای خوشگذرانی در آنتالیا و فروش بی رویه و غلط ذخیره طلای کشور چطور، قیمت پراید ده برابری چطور، قیمت مرغ و تخم مرغ چطور، که بجای پرداختن به امور بسیار مهم، به موضوع اصلی جلسات معاون اول رییس جمهور تبدیل شده است.

حضور جاسوسان پنهان و پیدا در دولت تدبیر و امید چطور، که تا حالا تعداد زیادی از آنان شناسایی و دستگیر و محاکمه و محکوم شده اند. حضور طاغوت گونه با کفش در داخل سرپناه مردم مظلوم و زلزله زده  سرپل ذهاب چطور.

از کدام هنر!!!!! شما بگویم. کارخانه رشت الکتریک را دولت اصلاحات به خانم های چند همپالگی بخشیدند و آن ها تخریبش کردند را که یادت هست، هفت تپه خوزستان و ماشین سازی تبریز و هپکو اراک را که یادت هست.

آقای روحانی در این یک سال و نیم از دفترش بیرون نیامده‌است مبادا قبای مبارک به کرونا آلوده شود و در همین ایلام هم قرار است سد کنجانچم را آب که نیست ولی با هوا بادگیری می کنند. فکر می کنم کمی انصاف شرط مردانگی باشد.

نظرات ارسال نظر