سر خط خبرها

انتقاد سندرز از ترور سردار سلیمانی: ما نمی‌توانیم دور دنیا راه بیفتیم و آدم ترور کنیم. اختلافات خود را با جهان با مذاکره و گفتگو حل کنیم.

برنی سندرز یکی از نامزدهای حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا در مناظره نامزدهای حزب دموکرات در ایالت نیوهمپشایر بار دیگر از اقدام دولت ترامپ در ترور "سردار شهید سلیمانی" انتقاد کرده و این اقدام را ...

انتقاد  سندرز از ترور سردار سلیمانی: ما نمی‌توانیم دور دنیا راه بیفتیم و آدم ترور کنیم. اختلافات خود را با جهان با مذاکره و گفتگو حل کنیم.

برنی سندرز یکی از نامزدهای حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در مناظره  نامزدهای حزب دموکرات در ایالت نیوهمپشایر بار دیگر از اقدام دولت ترامپ در ترور "سردار شهید سلیمانی" انتقاد کرده و این اقدام را یک ترور دولتی دانست.

مجری مناظره در مناظره دیشب از سندرز پرسید: سناتور! شما از این اقدام (ترور سردار شهید سلیمانی) به عنوان ترور کردن یک مقام رسمی کشور دیگر نام بردید. یعنی شما چنین دستوری نمی‌دادید؟

سندرز در پاسخ گفت: بله درست است. شما که نمی‌توانید راه بیافتید در کشورهای مختلف و بگویید ما شما را ترور می‌کنیم چون آدم بدی هستید! اگر این کار را انجام دهید، در را برای آشوب جهانی باز کرده‌اید.چیزی که ترامپ نمی‌فهمد این است که ما باید توانایی‌های دیپلماتیک در وزارت خارجه را تقویت کنیم، نه این‌که فقط دنبال تقویت ارتش باشیم. ما باید کشورهای دنیا را گرد هم آوریم و بگوییم بیایید اختلافات خود را با مذاکره و گفتگو حل کنیم.

 

 

کانال تلگرامی ساختارهای ایرانی

@Iranianstructures

  

نظرات ارسال نظر